bg top

Logo Jefex

kominictví, stavební a výškové práce

Komíny, krby, komínová tělesa

Komíny, krby,  komínová tělesa

Některé opravy a údržby domu snesou odklad, jiné nikoliv. Rozhodně neberte na lehkou váhu stav komínu. Zde není prostor pro polovičatá řešení. Bezpečnost musí být bezpodmínečně na prvním místě. Nezapomínejte ani na kontroly dané zákonem. S námi budete vědět, že komín funguje tak, jak má.

Všichni víme, že komín je důležitou součástí domu. Ovšem teprve, když začnete plánovat jeho podobu, uvědomíte si náročnost jeho realizace. Nejdříve se vypracovává projekt, vypočítává spalinová cesta, řeší se konkrétní aspekty, materiály atd.

Už máte postaveno a komín, komínové těleso i krb plní svou funkci bezproblémově? Postarejte se, aby tomu tak bylo i nadále. Svěřte nám pravidelné kontroly a údržbu. Topte s vědomím, že v této oblasti děláte maximum pro Váš bezpečný domov.

O firmě


Potřebujete zajistit výškové práce? Rozhodli jste se stavět, či rekonstruovat dům za pomoci odborníků? Hledáte někoho, kdo rozumí komínům, krbům a komínovým tělesům? Jsme tu pro Vás.

Firma Jefex je rodinným podnikem s pobočkou v Praze a na Vysočině, ale s důvěrou nás oslovte, ať už byste rádi naše služby využili kdekoliv v České republice.

Dejte nám vědět, co pro Vás můžeme udělat, a domluvíme se na konkrétních aspektech naší spolupráce.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, a proto nemá cenu se příliš rozepisovat o našich činnostech. Raději se nás přímo zeptejte na informace spojené konkrétně s vaší případnou zakázkou. Kontaktujte nás prostřednictvím mobilního telefonu, e-mailu či poptávkového formuláře.

5 důvodů, proč spolupracovat s námi

  • bohaté zkušenosti v oboru
  • spolehlivá rodinná firma
  • působnost po celé České republice
  • kvalitní vybavení a technika
  • bezproblémová domluva a vstřícnost

Reference


Kontakt


Tomáš Effa, IČ: 70373094, Horní Rápotice 29, 396 01 Humpolec, tel.: +420 603 443 006, e-mail: tomas@jefex.cz