bg top

Logo Jefex

kominictví, stavební a výškové práce

Stavba a rekonstrukce domů

Stavba a rekonstrukce domů

Sníte o bydlení v novém domě? Splňte si svůj sen s naší pomocí. Řekněte nám své představy o bydlení a my je zrealizujeme. Už máte dům delší dobu a zub času na něm zanechal šrámy? Možná nadešel ten správný čas na rekonstrukci. Ať už byste rádi svůj domov „jen“ vylepšili, nebo rovnou postavili, obraťte se na nás.

Stavět, případně rekonstruovat, dům svépomocí, či se obrátit na firmu? Otázka, kterou si pokládá mnoho lidí chystající se změnit své bydlení. Drobnější úpravy možná zvládnete sami, ale pokud se chcete pustit do rozsáhlé rekonstrukce, nebo dokonce do stavby domu, dobře zvažte své síly. I pro šikovného kutila s mnoha zkušenostmi to může být příliš velké sousto.

Vyhledáte-li spolehlivou firmou, ušetříte si starosti, budete bydlet rychleji a získáte jistotu profesionální práce. My už jsme postavili a zrekonstruovali mnoho staveb a rádi se ujmeme zvelebení Vašeho domova.

O firmě


Potřebujete zajistit výškové práce? Rozhodli jste se stavět, či rekonstruovat dům za pomoci odborníků? Hledáte někoho, kdo rozumí komínům, krbům a komínovým tělesům? Jsme tu pro Vás.

Firma Jefex je rodinným podnikem s pobočkou v Praze a na Vysočině, ale s důvěrou nás oslovte, ať už byste rádi naše služby využili kdekoliv v České republice.

Dejte nám vědět, co pro Vás můžeme udělat, a domluvíme se na konkrétních aspektech naší spolupráce.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, a proto nemá cenu se příliš rozepisovat o našich činnostech. Raději se nás přímo zeptejte na informace spojené konkrétně s vaší případnou zakázkou. Kontaktujte nás prostřednictvím mobilního telefonu, e-mailu či poptávkového formuláře.

5 důvodů, proč spolupracovat s námi

  • bohaté zkušenosti v oboru
  • spolehlivá rodinná firma
  • působnost po celé České republice
  • kvalitní vybavení a technika
  • bezproblémová domluva a vstřícnost

Reference


Kontakt


Jan Effa, IČ: 70373094, Na Poříčí 1758/14, Praha 1, 110 00, tel.: +420 777 711 170, e-mail: jan@effa.cz