bg top

Logo Jefex

kominictví, stavební a výškové práce

Výškové práce

Výškové práce

Chcete-li si troufnout na výškové práce, měli byste mít minimálně kvalitní technické vybavení, zkušenosti s danou činností a odvahu pracovat nějaký ten metr nad zemí. Jak jste na tom Vy? Netroufáte si? Nevadí. Od toho tu jsme my s bohatou nabídkou rozmanitých výškových prací.

Pracovat ve výšce bez spolehlivé techniky je nebezpečné. Nemusíte zrovna trpět závratěmi, aby pro Vás bylo výhodnější a hlavně bezpečnější přenechat tuto činnost odborníkům. Práce ve výšce se nezalekneme. Jsme vybaveni spolehlivou technikou a nechybí nám ani potřebné zkušenosti.

Provádíme opravy střech, natíráme fasády, leccos montujeme, instalujeme reklamy...Zkrátka rozsah našich činností je velký. Pojďte se s námi domluvit, co konkrétně potřebujete, a my se pustíme do práce. Takže vzhůru...Kam? To nám řekněte Vy.

O firmě


Potřebujete zajistit výškové práce? Rozhodli jste se stavět, či rekonstruovat dům za pomoci odborníků? Hledáte někoho, kdo rozumí komínům, krbům a komínovým tělesům? Jsme tu pro Vás.

Firma Jefex je rodinným podnikem s pobočkou v Praze a na Vysočině, ale s důvěrou nás oslovte, ať už byste rádi naše služby využili kdekoliv v České republice.

Dejte nám vědět, co pro Vás můžeme udělat, a domluvíme se na konkrétních aspektech naší spolupráce.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, a proto nemá cenu se příliš rozepisovat o našich činnostech. Raději se nás přímo zeptejte na informace spojené konkrétně s vaší případnou zakázkou. Kontaktujte nás prostřednictvím mobilního telefonu, e-mailu či poptávkového formuláře.

5 důvodů, proč spolupracovat s námi

  • bohaté zkušenosti v oboru
  • spolehlivá rodinná firma
  • působnost po celé České republice
  • kvalitní vybavení a technika
  • bezproblémová domluva a vstřícnost

Reference


Kontakt


Jan Effa, IČ: 70373094, Na Poříčí 1758/14, Praha 1, 110 00, tel.: +420 777 711 170, e-mail: jan@effa.cz